wtorek, 18 lipca 2017

PILNIE POSZUKIWANY KOCHAJĄCY DOM DLA KOCURA! WrocławPILNIE POSZUKIWANY KOCHAJĄCY DOM DLA KOCURA!

Wrocław/ogłoszenie grzecznościowe

Korek ma niecałe 4 lata, ale jest niewielki. Jest już wykastrowany, bardzo czysty i zdrowy (posiada książeczkę zdrowia). Uwielbia towarzystwo ludzi, potrzebuje stałej atencji. Praktycznie od małego spał z ludźmi, albo na swoim fotelu. Często domaga się pieszczot. Je przedziwne rzeczy oprócz zwykłej kociej karmy. Nigdy nie chorował. Od małego żył w towarzystwie starszej kotki, więc nie powinien mieć problemu z akceptacją innych kotów. Nigdy nie miał kontaktu z psami. Wychodził jedynie na klatkę schodową. Nie lubi hałasu, szybko się płoszy.
 
Idealny kot do głaskania, tulenia i pokochania!

Jesteśmy zmuszeni oddać kotka, ponieważ pojawiły się u niego problemy z akceptacją ciąży u właścicielki i zmianami w jego otoczeniu wynikającymi z przygotowywania pokoju dla dziecka. 

Kot odbiera ten fakt jako zagrożenie dla swojej ustalonej już pozycji w domu co objawia się zazdrością, nieufnością i czasem wrogim nastawieniem do domowników.

Do tej pory nie stwarzał żadnych problemów, dlatego mając na uwadze narodziny naszego potomka, co odsunie kotka na dalszy plan,  musimy podjąć tak ciężką dla nas decyzję.

W nowym domu, w ustabilizowanym otoczeniu kotek na pewno się uspokoi, odzyska dawny urok i zdobędzie serce nowego właściciela. 

Zależy nam bardzo, żeby trafił do domu, w którym poczuje, że jest znowu „oczkiem w głowie” ponieważ jest bardzo przywiązany do ludzi. 

Potrzebuje wiele uwagi, często nie odstępuje człowieka na krok. Nie jest tak jak większość kotów indywidualistą.

Dla nowego właściciela zapewniamy wyprawkę. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru domu dla kota.

Sprawa jest bardzo pilna. Jeżeli do końca lipca Korek nie znajdzie domu, to będziemy zmuszeni oddać go do schroniska (skąd trafił do nas 4 lata temu), czego bardzo byśmy nie chcieli.
 
Wszelkich informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: 793-621-083 lub 884-661-319.

Zainteresowanych adopcją zachęcamy do umawiania się i zapoznania z kotkiem.

Wrocław

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz